o mnie

Od zawsze ciekawił mnie człowiek – jego zwyczaje, relacje z otoczeniem oraz związki z innymi ludźmi – stąd moje żywe zainteresowanie fotoreportażem, którym zajmuję się nieprzerwanie od 2009 roku. Fotoreportaż oraz fotografia jako medium pociągają mnie szczególnie dlatego, że pozwalają na ukazanie prawdy – pokazanie świata takim, jakim jest, zarówno z jego jasnymi jak
i ciemnymi stronami. W otaczającym mnie świecie szukam piękna, symetrii, harmonii.
Zawsze fotografuję z bliska – dzięki temu mogę być w centrum wydarzeń i autentycznie w nich uczestniczyć.

Od samego początku mojej drogi współpracowałem z Urzędem Miejskim w Tuchowie jako fotograf. Od tamtego czasu lista instytucji oraz osób prywatnych, dla których miałem okazję fotografować, nieustannie się powiększa.
Od roku 2014 współpracuję z Dominikańskim Duszpasterstwem Akademickim „Beczka”, prowadzonym przez oo. dominikanów przy klasztorze krakowskim, gdzie też od 2015 r. prowadzę Warsztaty Fotograficzne. Są to zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych, podczas których uczymy się praktycznego wymiaru fotografii oraz poruszamy w ciekawych dyskusjach tematy z pogranicza filozofii i etyki fotografowania czy ogólnie sztuki. Wraz z kursantami odbywamy także plenery fotograficzne, podczas których zdobytą wiedzę teoretyczną próbujemy w praktyce.
Współpracowałem m.in z.: Starostwem Powiatowym w Tarnowie, Pogórzańskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym, Rycerzami Kolumba,
Klasztorem oo. Dominikanów w Krakowie, dominikanie.pl – oficjalnym portalem internetowym Polskiej Prowincji Dominikanów.

Jestem absolwentem Grafiki projektowej na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej
w Tarnowie(praca dyplomowa z plakatu pod kierunkiem dr Bartłomieja Bałuta).
Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich Art & Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
 .
Znaleźć mnie można także na portalu Behance.